Sferen tussen licht en donker
In dit boek zijn zeven levendige verhalen gebundeld, waarin de poëzie de boventoon voert. Ze zijn gesitueerd in het verleden, vanaf het begin van de 19de eeuw tot en met Wereldoorlog II. De schrijver is een romanticus, met een voorkeur voor de Belle Époque. Hij vond onder meer inspiratie in historische figuren uit de voornoemde favoriete periode. In deze uitgave zijn dat met name Jane Austen, Beatrix Potter en Etty Hillesum, vrouwen met een krachtige persoonlijkheid en innerlijke rijkdom.
De verhalen spelen in op de actuele maatschappelijke behoefte tot onthaasting, verstilling, verbinding, doorleefde emotionele beleving, aandacht voor het diepe innerlijk van de mens, maar daarnaast ook voor de essentiële schoonheid van de natuurlijke eenvoud waar zo vaak overheen gekeken wordt.
De auteur hoopt dat zijn lezers de verhalen aandachtig en rustig tot zich nemen, zodat ze midden tussen de beelden staan en de sfeer proeven die hij wil oproepen.
Sferentussenlichtendonker_Inkijk.pdf
Recensie:
‘Van
Groeneborgh weet de sfeer van de tijd raak te treffen. Neem de tijd,
lees rustig, laat de verhalen op je inwerken, sta langer stil bij een
passage die dat vraagt, geniet van wonderschone taal, ga de diepte
van het verhaal in en kom tot rust…’
Jan Stoel, Bazarow
Aanvullende informatie
| Auteur |
|---|
Hier is thuiskomst
€ 16,50Vlammen
€ 21,50Ongeremd e-boek
€ 12,50






